Podwójne rolety rzymskie

Zasłony retro, stylowe, Katowice

 

Rolety rzymskie cieszą się nieustającym powodzeniem. Ich funkcjonalność, efektowny wygląd i… tak, dokładnie, łatwość czyszczenia sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się zastąpić nimi nie tylko zasłony, ale i firanki.

 

Podwójne rolety rzymskie, pozwalają nie tylko uatrakcyjnić wystrój wnętrza, ale także znacznie ułatwiają codzienne czynności.  Warto zdecydować się na takie rozwiązanie.

 

Nie trzeba już męczyć się z materiałem, który wypina się z żabek, z kołami wysuwanymi z karnisza, przesuwaniem i zasuwaniem ciężkich kotar. Kilka delikatnych ruchów ręką lub przycisk na pilocie (w przypadku rolet z napędem elektrycznym!) i jedna lub druga warstwa wędruje do góry lub w dół.
To idealne rozwiązanie dla tych, którzy planują mieć równocześnie rolety, firany i zasłony, a zarazem stylowy i unikatowy produkt przygotowany na wymiar.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Rolety na wymiar Katowice

Rolety kuchenne

Wiele osób większość dnia spędza w kuchni, szykując domowe smakołyki. Kuchnia jest miejscem dwóch światów – stresu oraz spokoju. To tutaj pielęgnujemy żołądki naszej rodziny

Czytaj więcej »