Markizy tarasowe idealne do relaksu?

Markiza to popularna osłona tarasowa chroniąca przed słońcem. Wybierając markizę możemy cieszyć się cieniem i przestrzenią na balkonie bądź tarasie w której skutecznie się ochłodzimy i zrelaksujemy.

Długotrwałe przebywanie na słońcu może nieść za sobą wiele konsekwencji zdrowotnych. Latem najczęściej dochodzi do przegrzania organizmu i udaru słonecznego. Osłabienie, bóle głowy i nudności to często oznaki przy silnym przegrzaniu organizmu.

Odpowiednio dobrana markiza pozwoli nam korzystać z przestrzeni na tarasie nawet w bardzo upalne dni. Promieniowanie słoneczne to zjawisko elektromagnetyczne, które obejmuje promieniowanie podczerwone, światło widzialne i promieniowanie UV.

Aby móc cieszyć się bezpiecznym i komfortowym wypoczynkiem na naszym tarasie, podczas wyboru markizy należy zwrócić szczególną uwagę na cień stworzony przez markizę. Odpowiednio duży ochroni nas przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej wielkości i rodzaju markizy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasi eksperci odpowiedzą na każdy pytanie i dopasują markizę do wymiarów i potrzeb. Zapraszamy do kontaktu. Posiadamy również wiele zniżek, które możesz sprawdzić w naszym konfiguratorze markiz.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Jak czyścić plisy?

Plisy to modne i praktyczne osłony, które doskonale pasują nawet do okien o niestandardowych kształtach. Dzięki swojej harmonikowatowej budowie zapewniają łatwe użytkowanie oraz czyszczenie. Jednak

Czytaj więcej »