Markizy Promocja do – 40% w naszym studiu dekoracji okiennych

Markizy tarasowe to przede wszystkim osłony przeciwsłoneczne, które z założenia nie są przeznaczone do ochrony przed deszczem, jednak dzięki impregnacji poszycia i przy odpowiednim kącie nachylenia markizy (minimum 14°) markiza może pozostać rozłożona przy lekkim deszczu. Ważne, żeby ją wysuszyć jak tylko się rozpogodzi, bowiem duża powierzchnia poszycia po zamoczeniu deszczem staje się ciężka i tkanina może się obwieszać i wyglądać nieestetycznie. Uwaga – pozostawienie mokrej markizy złożonej na dłuższy czas może spowodować zapleśnienie poszycia. Dodatkowo możemy zamontować czujnik przeciwwstrząsowy oraz wiatrowy, który dla naszego bezpieczeństwa zabezpieczy markizę przed wyrwaniem.

Konserwacja markizy tarasowej

Markizy tarasowe w większości wykonane są z aluminium malowanego proszkowo, co oznacza że nie musimy martwić się o ich korozję. Co jakiś czas polecamy przecierać konstrukcję markizy wilgotną szmatką tak, aby usunąć z niej kurz i większe zabrudzenia. Poszycia impregnowane można spłukać wodą pamiętając o dokładnym wysuszeniu markizy przed zwinięciem. Niewielkie plamy usuwa się przy użyciu delikatnych detergentów i letniej wody. Ważne aby po czyszczeniu dokładnie usunąć z tkaniny detergent i dokładnie wysuszyć markizę przed złożeniem.

W celu uzyskania więcej informacji zachęcamy do kontaktu z naszym salonem TOMŻAL Katowice. Zapewniamy dojazd do: Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Jaworzno, Lędziny, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Siewierz, Piekary Śląskie, Bieruń i wiele innych.

TYLKO TERAZ – W OKRESIE LETNIM DO – 40% ZNIŻKI NA WSZYSTKIE MARKIZY!

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty