Dlaczego warto wybrać karnisze elektryczne?

Jeśli zastanawiasz się czy warto instalować karnisze elektrycznie w Twoim domu czy biurze, w tym artykule przekonamy cię, że warto. Oto najważniejsze korzyści, które, gdy poznasz – będziesz chciał kupić karnisze elektryczne.

Twoje zasłony zawsze będą wyglądały pięknie!

To rozwiązanie narzuca porządek i schludny wygląd zawieszonych tkanin. Marszczenie jest perfekcyjnie równe, a żadna żabka się nie zerwie. Nawet proste tkaniny nabiorą szlachetnego uroku i będą prezentowały się doskonale. Koniec z zagnieceniami czy innymi uszkodzeniami tkanin wynikającymi z szarpania zasłon.

Prawdziwa wygoda użytkowania

Jednym kliknięciem, bez wysiłku czy zacinających się ‘żabek’ przesuniesz nawet najcięższe lub wysoko zawieszone zasłony. Waga tkanin nie będzie już miała znaczenia, zaciemniające blackout’y lub nawet bardzo ciężkie welurowe zasłony z podszewką bez najmniejszego problemu poruszy optymalnie dobrany napęd elektryczny karniszy firmy FOREST. Możliwe staje się komfortowe sterowanie tkaninami na wysokich oknach tarasowych oraz oknach narożnych – biegnących przez dwie kondygnacje. Żaden manualny system nie pozwala tak łatwo i gładko korzystać z dekoracji okiennych.

Dyskretna cisza

Karnisze elektryczne pozwalają cicho zaciemniać wnętrze i stają się doskonałym rozwiązaniem do zasłon w sypialni. Nie obudzą nikogo, nie będą odwracały uwagi i nie spowodują uciążliwego dla domowników hałasu.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty