System wave w zasłonach i firanach

Zasłony zwisające z taśmy Wave wyglądają bardzo elegancko. Klasyczne fałdy doskonale podkreślają piękno grubych tkanin (np. welwetowych). Ponadto fale wyglądają równie efektownie, niezależnie od tego, czy zasłona jest naciągnięta na całe okno, czy odsunięta na bok.

Taśma Wave, która została wszyta w ten nowy rodzaj zasłony, zawiera haczyki rozmieszczone co 13 cm. Idealnie pasują one do ślizgów umieszczonych na sznurku, który montuje się w szynie przysufitowej. Odległość między ślizgami wynosi 6 cm – taka też będzie stała szerokość fałdy na rozciągniętej zasłonie.

Aby zawiesić zasłonę na taśmie wave, należy najpierw wsunąć sznurek ze ślizgami w szynę przysufitową. Następnie w otwory ślizgów wsuń przymocowane do zasłony haczyki – jeden po drugim, jednocześnie układając fałdy zasłony naprzemiennie do przodu i do tyłu. Cała procedura trwa więc kilka minut, a efekt jest zawsze tak samo doskonały.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

rolety dzień noc

Rolety okienne bez wiercenia

Planujesz montaż rolet do okna? Chronią pomieszczenie przed nadmiernym wnikaniem promieni słonecznych, zapewnią poczucie prywatności i staną się efektowną dekoracją domu lub biura. Nowoczesne rozwiązania

Czytaj więcej »