Rolety dzień – noc w TOMZAL Katowice

rolety dzień noc

Żadna z osłon okiennych nie zapewni Tobie tak fascynującej gry światłem, jak ROLETY DZIEŃ NOC. Fascynujący efekt gwarantuje tkanina składająca się z ułożonych naprzemiennie półprzezroczystych i zaciemniających pasów. Mocną stroną rolety dzień – noc jest: wysoka jakość materiału, zaskakująca funkcjonalność oraz estetyka. Rolety dzień noc doskonale współgrają z firanami oraz innymi dekoracjami okiennymi. 

Rolety dzień noc, dzięki swoim możliwością doskonale nadają się do małych oraz dużych okien. Za pomocą rolet dzień noc jesteśmy w stanie w każdej chwili zasłonić okno zapewniając zaciemnienie pomieszczenia, a jeżeli chcemy, aby światło słoneczne docierało do naszego mieszkania wystarczy lekki ruch sznurkiem rolety. 

Roleta składająca się z naprzemiennych pasów tkaniny półprzezroczystej i zaciemniającej idealnie się sprawdza w oknach w domu, mieszkaniu, ale także przestrzeni biurowej i komercyjnej. Dodatkową zaletą rolety dzień noc jest możliwość montowania jej w kuchni i w łazience.

Po profesjonalnie wykonane rolety dzień noc zapraszamy do naszego salonu w Katowicach lub poprzez kontakt na naszej stronie. Rolety dzień noc Katowice to pewność najlepszych produktów. Tworzymy również rolety dzień noc na wymiar. 

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty